MSRT200100(A)D
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MSRT200100(A)D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN 1KV 200A 3 TOWER
Φύλλα δεδομένων: MSRT200100(A)D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSRT200100(A)D Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN 1KV 200A 3 TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1501 pcs Φύλλο δεδομένων MSRT200100(A)D.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 200A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1000V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Three Tower Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Three Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1000V 200A Chassis Mount Three Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 1000V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A