MBRH240150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH240150R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 240A D67
Φύλλα δεδομένων: MBRH240150R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRH240150R
Αριθμός εξαρτήματος MBRH240150R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 240A D67 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5775 pcs Φύλλο δεδομένων MBRH240150R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 240A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-67 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D-67 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V 240A Chassis Mount D-67 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 240A Χωρητικότητα @ VR, F -