MBR60045CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR60045CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 45V 300A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR60045CTR.pdf2.MBR60045CTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR60045CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR60045CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 45V 300A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1000 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR60045CTR.pdf2.MBR60045CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 300A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR60045CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 300A Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR60080CTR
MBR60080CTR
Περιγραφή: DIODE MODULE 80V 300A 2TOWER
Σε απόθεμα: 1051 pcs
Κατεβάστε: MBR60080CTR.pdf
RFQ
MBR60045CT
MBR60045CT
Σε απόθεμα: 823 pcs
Κατεβάστε: MBR60045CT.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE MODULE 60V 300A 2TOWER
Σε απόθεμα: 1036 pcs
Κατεβάστε: MBR60060CT.pdf
MBR60045CTRL
MBR60045CTRL
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 45V 300A 2 TOWER