MBR60035CTRL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR60035CTRL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 35V 300A 2 TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBR60035CTRL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR60035CTRL
Αριθμός εξαρτήματος MBR60035CTRL Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 35V 300A 2 TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5200 pcs Φύλλο δεδομένων MBR60035CTRL.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 600mV @ 300A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 35V 300A Chassis Mount Twin Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 35V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A