MBR600200CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR600200CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 200V 300A 2 TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBR600200CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR600200CT
Αριθμός εξαρτήματος MBR600200CT Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 300A 2 TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1231 pcs Φύλλο δεδομένων MBR600200CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 300A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 300A Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A