MBR50060CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50060CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 600V 500A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR50060CTR.pdf2.MBR50060CTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR50060CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR50060CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 500A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1593 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR50060CTR.pdf2.MBR50060CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 800mV @ 250A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR50060CTRGN
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky, Reverse Polarity 600V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 20V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 500A (DC)