MBR40030CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40030CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 30V 400A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR40030CTR.pdf2.MBR40030CTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR40030CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR40030CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 30V 400A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2031 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR40030CTR.pdf2.MBR40030CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 650mV @ 200A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR40030CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 400A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR40030CTL
MBR40030CTL
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 200A 2 TOWER
Σε απόθεμα: 6042 pcs
Κατεβάστε: MBR40030CTL.pdf
RFQ
MBR40030CTRL
MBR40030CTRL