MBR400150CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR400150CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 200A 2 TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBR400150CTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR400150CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR400150CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 200A 2 TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1679 pcs Φύλλο δεδομένων MBR400150CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 200A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 200A Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A