MBR30060CTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 60V 300A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR30060CTR.pdf2.MBR30060CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR30060CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR30060CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 60V 300A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1713 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR30060CTR.pdf2.MBR30060CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 150A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR30060CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 60V 300A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 8mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A (DC)