MBR2X120A080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X120A080 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 80V 120A SOT227
Φύλλα δεδομένων: MBR2X120A080.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR2X120A080
Αριθμός εξαρτήματος MBR2X120A080 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 80V 120A SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3661 pcs Φύλλο δεδομένων MBR2X120A080.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 840mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 80V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Schottky 80V 120A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 80V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A