MBR2X100A045
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X100A045 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 45V 100A SOT227
Φύλλα δεδομένων: MBR2X100A045.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR2X100A045
Αριθμός εξαρτήματος MBR2X100A045 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 45V 100A SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4013 pcs Φύλλο δεδομένων MBR2X100A045.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 700mV @ 100A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Schottky 45V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 45V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100A