GA040TH65-227SP
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GA040TH65-227SP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR CUSTOM SOT227
Φύλλα δεδομένων: GA040TH65-227SP.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 55 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GA040TH65-227SP Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 55 pcs Φύλλο δεδομένων GA040TH65-227SP.pdf
Τάσης - μέλος Off 6.5kV Δομή Single
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 6.5kV 69A Single Chassis Mount Module
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 69A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 40A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) - Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 780mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GA0501M
GA0501M
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Σε απόθεμα: 29515 pcs
Κατεβάστε: GA0501M.pdf
RFQ
GA0402Y822MXJAC31G
GA0402Y822MXJAC31G
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 8200PF 16V X7R 0402
Σε απόθεμα: 2651548 pcs
Κατεβάστε: GA0402Y822MXJAC31G.pdf
RFQ
GA0506
GA0506
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 88DB