FR70DR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FR70DR05
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP REV 200V 70A DO5
Φύλλα δεδομένων: 1.FR70DR05.pdf2.FR70DR05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FR70DR05
Αριθμός εξαρτήματος FR70DR05 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP REV 200V 70A DO5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12054 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FR70DR05.pdf2.FR70DR05.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 70A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-5 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 500ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-203AB, DO-5, Stud
Αλλα ονόματα FR70DR05GN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard, Reverse Polarity Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard, Reverse Polarity 200V 70A Chassis, Stud Mount DO-5
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 70A