FR40KR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
FR40KR05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FR40KR05
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP REV 800V 40A DO5
Φύλλα δεδομένων: 1.FR40KR05.pdf2.FR40KR05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FR40KR05
Αριθμός εξαρτήματος FR40KR05 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP REV 800V 40A DO5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14571 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FR40KR05.pdf2.FR40KR05.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 40A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 800V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-203AB (DO-5) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 500ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-203AB, DO-5, Stud
Αλλα ονόματα 1242-1264
FR40KR05GN
FR40KR05GN-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard, Reverse Polarity Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard, Reverse Polarity 800V 40A Chassis, Stud Mount DO-203AB (DO-5)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 40A
Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FR40M05
FR40M05
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 1KV 40A DO5
Σε απόθεμα: 14225 pcs
Κατεβάστε: FR40M05.pdf
RFQ
FR450
FR450
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: RF ANT 460MHZ WHIP STR CABLE