FR30KR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FR30KR05
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP REV 800V 30A DO5
Φύλλα δεδομένων: 1.FR30KR05.pdf2.FR30KR05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FR30KR05
Αριθμός εξαρτήματος FR30KR05 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP REV 800V 30A DO5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13676 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FR30KR05.pdf2.FR30KR05.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 30A
Τάσης - Ανάλυση DO-5 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Bulk Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση DO-203AB, DO-5, Stud
Άλλα ονόματα FR30KR05GN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 500ns
τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FR30KR05
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard, Reverse Polarity 800V 30A Chassis, Stud Mount DO-5 Διαμόρφωση δίοδος 25µA @ 800V
Περιγραφή DIODE GEN PURP REV 800V 30A DO5 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1V @ 30A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 800V Χωρητικότητα @ VR, F -40°C ~ 125°C
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FR38DR
FR38DR
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: NUT DRIVER HEX SOCKET 3/8" 7.0"