FR16BR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FR16BR05
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP REV 100V 16A DO4
Φύλλα δεδομένων: 1.FR16BR05.pdf2.FR16BR05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FR16BR05
Αριθμός εξαρτήματος FR16BR05 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP REV 100V 16A DO4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16618 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FR16BR05.pdf2.FR16BR05.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 16A
Τάσης - Ανάλυση DO-4 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Bulk Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση DO-203AA, DO-4, Stud
Άλλα ονόματα FR16BR05GN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 500ns
τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FR16BR05
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard, Reverse Polarity 100V 16A Chassis, Stud Mount DO-4 Διαμόρφωση δίοδος 25µA @ 100V
Περιγραφή DIODE GEN PURP REV 100V 16A DO4 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.1V @ 16A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100V Χωρητικότητα @ VR, F -65°C ~ 150°C