GP15G-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
GP15G-E3/73 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO204AC
Φύλλα δεδομένων: GP15G-E3/73.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GP15G-E3/73
Αριθμός εξαρτήματος GP15G-E3/73 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 636441 pcs Φύλλο δεδομένων GP15G-E3/73.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5A
Τάσης - Ανάλυση DO-204AC (DO-15) Σειρά SUPERECTIFIER®
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 3.5µs τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή GP15G-E3/73 Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 400V 1.5A Through Hole DO-204AC (DO-15)
Διαμόρφωση δίοδος 5µA @ 400V Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO204AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.1V @ 1.5A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 400V
Χωρητικότητα @ VR, F -65°C ~ 175°C