TD120Y3025RMP
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPD DIN RAIL 120 WYE 25KA UL
Φύλλα δεδομένων: TD120Y3025RMP.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 168 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 168 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TD120Y3025RMP
Αριθμός εξαρτήματος TD120Y3025RMP Κατασκευαστής GE Critical Power
Διαθέσιμη ποσότητα 168 pcs Φύλλο δεδομένων TD120Y3025RMP.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή TD120Y3025RMP
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TD120S2050RMP
TD120S2050RMP
Περιγραφή: SPD DIN RAIL 120 SPLIT PH 50KA U
Σε απόθεμα: 288 pcs
Κατεβάστε: TD120S2050RMP.pdf
RFQ
TD1225
TD1225
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-140V
Σε απόθεμα: 1105 pcs
Κατεβάστε: TD1225.pdf
RFQ
Περιγραφή: SPD DIN RAIL 120 SPLIT PH 25KA U
Σε απόθεμα: 325 pcs
Κατεβάστε: TD120S2025RMP.pdf
TD120Y4025RMN
TD120Y4025RMN
Περιγραφή: SPD DIN RAIL 120 WYE 25KA NG UL
Σε απόθεμα: 185 pcs
Κατεβάστε: TD120Y4025RMN.pdf
TD120N16SOFHPSA1
TD120N16SOFHPSA1
Κατασκευαστές: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή: THYRISTOR MODULE 1600V 120A