QPW060A0P641
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 1.2V 72W
Φύλλα δεδομένων: QPW060A0P641.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QPW060A0P641
Αριθμός εξαρτήματος QPW060A0P641 Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V 72W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5596 pcs Φύλλο δεδομένων QPW060A0P641.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 1.2V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά QPW060 Ισχύς (Watts) 72W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 60A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low