QPW050A0F641Z
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 165W
Φύλλα δεδομένων: QPW050A0F641Z.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QPW050A0F641Z
Αριθμός εξαρτήματος QPW050A0F641Z Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 165W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5616 pcs Φύλλο δεδομένων QPW050A0F641Z.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.42" H (57.9mm x 36.8mm x 10.6mm)
Σειρά QPW050 Ισχύς (Watts) 165W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP Module
Αλλα ονόματα CC109163655 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 93%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A