QHW050F1-Q
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Φύλλα δεδομένων: QHW050F1-Q.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QHW050F1-Q
Αριθμός εξαρτήματος QHW050F1-Q Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 33W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4418 pcs Φύλλο δεδομένων QHW050F1-Q.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά QHW Ισχύς (Watts) 33W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A