KW025A0P41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
KW025A0P41Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 1.2V 30W
Φύλλα δεδομένων: KW025A0P41Z.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KW025A0P41Z
Αριθμός εξαρτήματος KW025A0P41Z Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4929 pcs Φύλλο δεδομένων KW025A0P41Z.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 1.2V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.30" L x 0.90" W x 0.34" H (33.0mm x 22.9mm x 8.5mm)
Σειρά KW025 Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 1/16 Brick
Αλλα ονόματα 555-1232
CC109128385
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 25A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A