JAHW050F1
GE Critical PowerGE Critical Power
JAHW050F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: JAHW050F1
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Φύλλα δεδομένων: JAHW050F1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JAHW050F1
Αριθμός εξαρτήματος JAHW050F1 Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 33W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5215 pcs Φύλλο δεδομένων JAHW050F1.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Σειρά JAHW Ισχύς (Watts) 33W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Αλλα ονόματα 108289448 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low