ESTW010A0B41-SZ
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW010A0B41-SZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 120W
Φύλλα δεδομένων: ESTW010A0B41-SZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESTW010A0B41-SZ Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3052 pcs Φύλλο δεδομένων ESTW010A0B41-SZ.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 0.90" W x 0.35" H (58.4mm x 22.9mm x 8.9mm)
Σειρά Barracuda™ ESTW010A0B Ισχύς (Watts) 120W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module, 1/8 Brick
Αλλα ονόματα 150037201
ESTW010A0B41SZ
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αποδοτικότητα 92.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low