EBVW025A0B41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
EBVW025A0B41Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 300W
Φύλλα δεδομένων: EBVW025A0B41Z.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EBVW025A0B41Z
Αριθμός εξαρτήματος EBVW025A0B41Z Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1878 pcs Φύλλο δεδομένων EBVW025A0B41Z.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Intermediate Bus Converter Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 0.90" W x 0.44" H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm)
Σειρά Barracuda™ EBVW025A0B Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 1/8 Brick
Αλλα ονόματα 150024409
CC150024409
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 94.7% Λεπτομερής περιγραφή Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High