FKFSXEIHM0.032768-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FKFSXEIHM0.032768-T3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FKFSXEIHM0.032768-T3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKFSXEIHM0.032768-T3 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159142 pcs Φύλλο δεδομένων FKFSXEIHM0.032768-T3.pdf
Τύπος kHz Crystal (Tuning Fork) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.060" W (7.00mm x 1.50mm)
Σειρά FSXLF Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
Αλλα ονόματα 501LF-0.032768-2
FKFSXEIHM0.032768
FSXLF
FSXLF327
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 12.5pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Ανοχή συχνότητας ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας - Συχνότητα 32.768kHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 65 kOhms Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads