FC5BSBBMD20.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BSBBMD20.0-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FC5BSBBMD20.0-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC5BSBBMD20.0-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39690 pcs Φύλλο δεδομένων FC5BSBBMD20.0-T1.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά FX532B Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 631-1048-2
FC5BSBBMD20.0
FX532B-20
FX532B-20.000
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 20pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Ανοχή συχνότητας ±50ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 20MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 20MHz ±50ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead