FC5BQCCMC14.7456-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BQCCMC14.7456-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FC5BQCCMC14.7456-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC5BQCCMC14.7456-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97597 pcs Φύλλο δεδομένων FC5BQCCMC14.7456-T1.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά C5BQ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 631-1263-2
FC5BQCCMC14.7456
FQ5032B-14.7456
FQ5032B147456
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 20pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 14.7456MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 14.7456MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FC5BQCCMC10.0-T1
FC5BQCCMC10.0-T1
Κατασκευαστές: Fox Electronics
Περιγραφή: CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Σε απόθεμα: 89667 pcs
Κατεβάστε: FC5BQCCMC10.0-T1.pdf
RFQ
FC5BQCCMC24.576-T1
FC5BQCCMC24.576-T1
Περιγραφή: CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD