FC4UTCBMF11.0592-BAG100
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4UTCBMF11.0592-BAG100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H
Φύλλα δεδομένων: FC4UTCBMF11.0592-BAG100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC4UTCBMF11.0592-BAG100 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155400 pcs Φύλλο δεδομένων FC4UTCBMF11.0592-BAG100.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)