FC4STCBMF14.7456-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF14.7456-BAG200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF T/H
Φύλλα δεδομένων: FC4STCBMF14.7456-BAG200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC4STCBMF14.7456-BAG200 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 348785 pcs Φύλλο δεδομένων FC4STCBMF14.7456-BAG200.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)