FC4BSBBMD12.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4BSBBMD12.0-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FC4BSBBMD12.0-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC4BSBBMD12.0-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111260 pcs Φύλλο δεδομένων FC4BSBBMD12.0-T1.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)