I1730-FLEX6000/3PK
Fluke ElectronicsFluke Electronics
I1730-FLEX6000/3PK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fluke Electronics
Περιγραφή προϊόντος IFLEXI 6000A 36 IN 3PK
Φύλλα δεδομένων: I1730-FLEX6000/3PK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος I1730-FLEX6000/3PK Κατασκευαστής Fluke Electronics
Περιγραφή IFLEXI 6000A 36 IN 3PK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5777 pcs Φύλλο δεδομένων I1730-FLEX6000/3PK.pdf
Τύπος Current Meter, Clamp/Probe (Add On) προδιαγραφές Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Σειρά 1730 Ακροαματικότητα CAT III 1000V, CAT IV 600V
Λεπτομερής περιγραφή Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 6000A, BNC Interface