5627A-12-J
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PROBE RTD INDUSTRIAL 12 X 1/4 IN
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 122 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5627A-12-J
Αριθμός εξαρτήματος 5627A-12-J Κατασκευαστής Fluke Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 122 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση Liquids, Semi Solids Τύπος Temperature Probe
Συμβουλή - Τύπος RTD Σειρά 5627
Probe Εύρος θερμοκρασίας -328 ~ 788°F (-200 ~ 420°C) Probe Υλικό Stainless Steel
Probe Μήκος 12.000" (304.80mm) plug Type -