1551A-20-DL
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERMOMETER RTD -50 TO 160C 1/4X
Φύλλα δεδομένων: 1551A-20-DL.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 82 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1551A-20-DL
Αριθμός εξαρτήματος 1551A-20-DL Κατασκευαστής Fluke Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 82 pcs Φύλλο δεδομένων 1551A-20-DL.pdf
Τύπος Handheld Εύρος θερμοκρασίας -58 ~ 320°F (-50 ~ 160°C)
Ένδειξη θερμοκρασίας C°/F° Σειρά Stik
Probe Τύπος RTD Αλλα ονόματα 3936055
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Τύπος εισόδου Probe
περιλαμβάνει Battery Χαρακτηριστικά Backlight, Memory, Min/Max, Data Logging (RS-232)
οθόνη Τύπος LCD Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος AAA (3)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1551AGY
1551AGY
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: BOX ABS GRAY 1.38"L X 0.79"W
Σε απόθεμα: 67427 pcs
Κατεβάστε: 1551AGY.pdf
RFQ
1551A-9
1551A-9
Περιγραφή: THERMOMETER FIXED RTD -50 TO 160
Σε απόθεμα: 124 pcs
Κατεβάστε: 1551A-9.pdf
RFQ
1551A-12-DL
1551A-12-DL
Σε απόθεμα: 102 pcs
Κατεβάστε: 1551A-12-DL.pdf
1551ACLR
1551ACLR
Περιγραφή: BOX ABS TRN CLEAR 1.38" X 0.79"
Σε απόθεμα: 58009 pcs
Κατεβάστε: 1551ACLR.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: SENSOR/ACTUATOR CABLE
Κατεβάστε: 1551969.pdf
1551A-9-DL
1551A-9-DL
Περιγραφή: THERMOMETER RTD -50 TO 160C 3/16
Σε απόθεμα: 101 pcs
Κατεβάστε: 1551A-9-DL.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: PLATED SPACER
Κατεβάστε: 1551962-3.pdf
1551ATRD
1551ATRD
Περιγραφή: BOX ABS TRN RED 1.38"L X 0.79"W
Κατεβάστε: 1551ATRD.pdf
1551A-20
1551A-20
Σε απόθεμα: 125 pcs
Κατεβάστε: 1551A-20.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
1551ABK
1551ABK
Περιγραφή: BOX ABS BLACK 1.38"L X 0.79"W
Κατεβάστε: 1551ABK.pdf
1551A-12
1551A-12
Σε απόθεμα: 120 pcs
Κατεβάστε: 1551A-12.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών