FTLX3613M350
Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Φύλλα δεδομένων: FTLX3613M350.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FTLX3613M350
Αριθμός εξαρτήματος FTLX3613M350 Κατασκευαστής Finisar Corporation
Περιγραφή TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4886 pcs Φύλλο δεδομένων FTLX3613M350.pdf
μήκος κύματος 1537nm Τάσης - Προμήθεια 3.3V, 5V
Σειρά - Αλλα ονόματα 1145630
τοποθέτηση Τύπος Pluggable, XFP Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1537nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP