QPDF-100-5
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V 100W
Φύλλα δεδομένων: 1.QPDF-100-5.pdf2.QPDF-100-5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QPDF-100-5
Αριθμός εξαρτήματος QPDF-100-5 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2144 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QPDF-100-5.pdf2.QPDF-100-5.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.64" L x 3.90" W x 1.97" H (194.0mm x 99.0mm x 50.0mm)
Σειρά QPDF-100 Ισχύς (Watts) 100W
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A εγκρίσεις CB, CE, cURus