Q2-R-1/16-01-SS500FT
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK 1/16"-500' BLACK
Φύλλα δεδομένων: 1.Q2-R-1/16-01-SS500FT.pdf2.Q2-R-1/16-01-SS500FT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Q2-R-1/16-01-SS500FT Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Διαθέσιμη ποσότητα 4575 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Q2-R-1/16-01-SS500FT.pdf2.Q2-R-1/16-01-SS500FT.pdf
Τύπος Tubing, Semi Rigid Λόγος συρρίκνωση 2 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 70°C Σειρά Q2-R
Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.016" (0.41mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Υλικό Polyolefin (PO) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Μήκος 500.0' (152.4m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 0.063" (1.60mm) Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.031" (0.79mm)
Χαρακτηριστικά Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 500.0' (152.4m)