PLC-025S062D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA
Φύλλα δεδομένων: PLC-025S062D.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC-025S062D
Αριθμός εξαρτήματος PLC-025S062D Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4502 pcs Φύλλο δεδομένων PLC-025S062D.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 13 ~ 40 V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm) Σειρά PLC-025 D
Ακροαματικότητα IP65 Ισχύς (Watts) 25W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 83% dimming Analog
Λεπτομερής περιγραφή 620mA 13 ~ 40 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 620mA
εγκρίσεις cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLC-025S035D
PLC-025S035D
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA