FKA2-17251QBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-17251QBHT3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: 1.FKA2-17251QBHT3F.pdf2.FKA2-17251QBHT3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
504 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKA2-17251QBHT3F Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3142 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FKA2-17251QBHT3F.pdf2.FKA2-17251QBHT3F.pdf
Πλάτος 50.80mm Βάρος 2.3 lbs (1kg)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 230VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Σειρά FKA2-17251
RPM 3100 RPM Ισχύς (Watts) 27.60W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Θόρυβος 65.0 dB(A)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.130A