FDA2-17255NBHT4D
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17255NBHT4D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: FDA2-17255NBHT4D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDA2-17255NBHT4D Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2170 pcs Φύλλο δεδομένων FDA2-17255NBHT4D.pdf
Πλάτος 55.00mm Βάρος 1.8 lbs (816.5g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.531 in H2O (132.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Σειρά HPLC, FDA2-17255
RPM 3100 RPM Ισχύς (Watts) 25.00W
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Θόρυβος 61.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Aluminum
Υλικό - Λεπίδα Steel Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP56M - Dust Protected, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.210A