FDA2-17251NBHT4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17251NBHT4F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: FDA2-17251NBHT4F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDA2-17251NBHT4F Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2091 pcs Φύλλο δεδομένων FDA2-17251NBHT4F.pdf
Πλάτος 51.00mm Βάρος 2 lbs (907.2g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.610 in H2O (151.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Σειρά HPLC, FDA2-17251
RPM 3100 RPM Ισχύς (Watts) 25.00W
Αλλα ονόματα FDA2-17251NBHT4F-ND
Q859
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Θόρυβος 59.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Steel
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.210A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις CE, cURus, TUV Ροή αέρα 250.0 CFM (7.00m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDA2-17251NBHT4D-L
FDA2-17251NBHT4D-L
Σε απόθεμα: 1961 pcs
Κατεβάστε: FDA2-17251NBHT4D-L.pdf
RFQ
FDA2-17251NBHT4D
FDA2-17251NBHT4D
Σε απόθεμα: 2474 pcs
Κατεβάστε: FDA2-17251NBHT4D.pdf
RFQ
FDA2-17251NBHT4F-SF
FDA2-17251NBHT4F-SF