FDA2-17251NBHT3D
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17251NBHT3D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: FDA2-17251NBHT3D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDA2-17251NBHT3D Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2434 pcs Φύλλο δεδομένων FDA2-17251NBHT3D.pdf
Πλάτος 51.00mm Βάρος 2 lbs (907.2g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.610 in H2O (151.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Σειρά HPLC, FDA2-17251
RPM 3100 RPM Ισχύς (Watts) 25.00W
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Θόρυβος 59.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Aluminum
Υλικό - Λεπίδα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP56M - Dust Protected, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.210A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cURus, TUV
Ροή αέρα 250.0 CFM (7.00m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDA2-17238QBHW4D
FDA2-17238QBHW4D
Περιγραφή: FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC WIRE
Σε απόθεμα: 2141 pcs
Κατεβάστε: FDA2-17238QBHW4D.pdf
RFQ
FDA2-17251NBHT3D-L
FDA2-17251NBHT3D-L