FDA2-17238NBHT4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17238NBHT4F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: FDA2-17238NBHT4F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDA2-17238NBHT4F Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2796 pcs Φύλλο δεδομένων FDA2-17238NBHT4F.pdf
Πλάτος 38.50mm Βάρος 1.8 lbs (816.5g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.571 in H2O (142.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Σειρά HPLC, FDA2-17238
RPM 3100 RPM Ισχύς (Watts) 25.00W
Αλλα ονόματα FDA2-17238NBHT4F-ND
Q856
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Θόρυβος 59.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Steel
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.210A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις CE, cURus, TUV Ροή αέρα 240.0 CFM (6.72m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDA2-17238NBHW3D
FDA2-17238NBHW3D
Περιγραφή: FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC WIRE
Σε απόθεμα: 2296 pcs
Κατεβάστε: FDA2-17238NBHW3D.pdf
RFQ
FDA2-17238NBHW3F
FDA2-17238NBHW3F
Σε απόθεμα: 2630 pcs
Κατεβάστε: FDA2-17238NBHW3F.pdf
RFQ
FDA2-17238NBHT4F-L
FDA2-17238NBHT4F-L
Κατεβάστε: FDA2-17238NBHT4F-L.pdf
FDA2-17238NBHW3D-L
FDA2-17238NBHW3D-L
Κατεβάστε: FDA2-17238NBHW3D-L.pdf
FDA2-17238NBHT4F-SF
FDA2-17238NBHT4F-SF