22-EH360D-C
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
22-EH360D-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος CBL TIE SS316/EPOXY 500LB 1.18'
Φύλλα δεδομένων: 22-EH360D-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 22-EH360D-C
Αριθμός εξαρτήματος 22-EH360D-C Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Διαθέσιμη ποσότητα 9800 pcs Φύλλο δεδομένων 22-EH360D-C.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Standard, Locking Πλάτος 0.472" (12.00mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 500 lbs (226.80 kg) Σειρά 22
Συσκευασία 100 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Stainless Steel 316, Epoxy Coated
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 14.25"
Μήκος - Πραγματικό 1.181' (360.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Standard, Locking Silver 4.44" (112.80mm) 0.472" (12.00mm) 500 lbs (226.80 kg) 1.181' (360.00mm)
Χρώμα Silver Bundle Διάμετρος 4.44" (112.80mm)