07199-SP072
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07199-SP072 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 72"
Φύλλα δεδομένων: 07199-SP072.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 07199-SP072
Αριθμός εξαρτήματος 07199-SP072 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 72" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55374 pcs Φύλλο δεδομένων 07199-SP072.pdf
Gauge Wire 18 AWG Αξιολόγηση τάσης 125V
Στυλ Female Receptacle to Male Plug Σειρά -
Αλλα ονόματα 07199SP072
CR372
Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C
Αριθμός αγωγοί 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 72.0" (1.83m)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
καλώδιο τύπου SPT-1 έγκριση σήματα cUL, UL
2ο Connector NEMA 1-15 Plug 1ο Connector Fan Terminal Receptacle, T-Style
Περιγραφή: POWER CORD FAN T-TYPE 36"
Σε απόθεμα: 56994 pcs
Κατεβάστε: 07199-36.pdf
RFQ
Περιγραφή: POWER CORD FAN T-TYPE 60"
Κατεβάστε: 07199-60.pdf
RFQ
07199-SP024
07199-SP024
Περιγραφή: POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 24"
Κατεβάστε: 07199-SP024.pdf
071I,GY
071I,GY
Κατασκευαστές: Serpac Electronic Enclosures
Περιγραφή: BOX ABS GRAY 6.88"L X 4.88"W
Κατεβάστε: 071I,GY.pdf
Περιγραφή: POWER CORD FAN T-TYPE 50"
Περιγραφή: POWER CORD FAN T-TYPE 40"
07199-SP036
07199-SP036
Περιγραφή: POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 36"
Κατεβάστε: 07199-SP036.pdf
071I,AL
071I,AL
Περιγραφή: BOX ABS ALMOND 6.88"L X 4.88"W
Κατεβάστε: 071I,AL.pdf
071I,BK
071I,BK
Περιγραφή: BOX ABS BLACK 6.88"L X 4.88"W
Κατεβάστε: 071I,BK.pdf
Περιγραφή: POWER CORD FAN T-TYPE 72"
Περιγραφή: POWER CORD FAN T-TYPE 96"
Περιγραφή: CORD POWER FAN T-TYPE 80"
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών