07145-SP024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07145-SP024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 24"
Φύλλα δεδομένων: 07145-SP024.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 07145-SP024
Αριθμός εξαρτήματος 07145-SP024 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86817 pcs Φύλλο δεδομένων 07145-SP024.pdf
Gauge Wire 18 AWG Αξιολόγηση τάσης 125V
Στυλ Female Receptacle to Male Plug Σειρά -
Αλλα ονόματα CR364 Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C
Αριθμός αγωγοί 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος 24.0" (609.6mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ταιριάζει στο μέγεθος του τερματικού 4.5 x 2.5 Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A καλώδιο τύπου SPT-1
έγκριση σήματα cUL, UL 2ο Connector NEMA 1-15 Plug
1ο Connector Fan Terminal Receptacle 45°
Περιγραφή: POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 60"
Σε απόθεμα: 81895 pcs
Κατεβάστε: 07145-60.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Mechatronics
Περιγραφή: FAN CORD 80"
Σε απόθεμα: 36123 pcs
Κατεβάστε: 07145-80.pdf
RFQ
07145-6P
07145-6P
Κατασκευαστές: Mechatronics
Περιγραφή: FAN CORD W/ WALL PLUG 6"
Κατεβάστε: 07145-6P.pdf
Περιγραφή: POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 80"
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN D-TYPE PLUG 80POS PNL MNT
Περιγραφή: FAN CORD W/ WALL PLUG 60"
Κατεβάστε: 07145-60P.pdf
Περιγραφή: LFH PLUG INSERT MOLD 20CKT
Περιγραφή: 20CKT .050 LFH PLG STK
Περιγραφή: FAN CORD 60"
07145-SP072
07145-SP072
Περιγραφή: POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 72"
Κατεβάστε: 07145-SP072.pdf
07145-SP036
07145-SP036
Περιγραφή: POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 36"
Κατεβάστε: 07145-SP036.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών