07100-SP072
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07100-SP072 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72"
Φύλλα δεδομένων: 07100-SP072.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 07100-SP072
Αριθμός εξαρτήματος 07100-SP072 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60733 pcs Φύλλο δεδομένων 07100-SP072.pdf
Gauge Wire 18 AWG Αξιολόγηση τάσης 125V
Στυλ Female Receptacle to Male Plug Σειρά -
Αλλα ονόματα 07100SP072
CR363
Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C
Αριθμός αγωγοί 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος 72.0" (1.83m)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
καλώδιο τύπου SPT-1 έγκριση σήματα cUL, UL
2ο Connector NEMA 1-15 Plug 1ο Connector Fan Terminal Receptacle 180°, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
07100-SP036
07100-SP036
Περιγραφή: POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 36"
Σε απόθεμα: 69010 pcs
Κατεβάστε: 07100-SP036.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: M2 X 8 SCREW/WASHER/NUT 3PC SET
Κατεβάστε: 0710015.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: TERM BLK HEADER 5POS GREEN
Κατεβάστε: 0710057.pdf
Περιγραφή: POWER CORD FAN STRAIGHT 72"
Περιγραφή: TERM BLK HEADER 2POS GREEN
07100-SP024
07100-SP024
Περιγραφή: POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 24"
Κατεβάστε: 07100-SP024.pdf
Κατασκευαστές: Mechatronics
Περιγραφή: FAN CORD 96"
Περιγραφή: TERM BLK HEADER 4POS GREEN
Περιγραφή: TERM BLK HEADER 3POS GREEN
Περιγραφή: POWER CORD FAN STRAIGHT 80"
07100-72P
07100-72P
Κατασκευαστές: Mechatronics
Περιγραφή: FAN CORD W/ WALL PLUG 72"
Κατεβάστε: 07100-72P.pdf
07100140L
07100140L
Κατασκευαστές: Multi-Tech Systems, Inc.
Περιγραφή: NETWORKING POWER SUP 115VAC/9VDC
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών