PQ50/50-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ50/50-3C96.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ50/50-3C96
Αριθμός εξαρτήματος PQ50/50-3C96 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 9743 pcs Φύλλο δεδομένων PQ50/50-3C96.pdf
Πλάτος 32.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 50 x 50 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432702590731
BG5PQ05050006U30PS
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 314
Υλικό 3C96 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 51.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 50.00mm Χάσμα Ungapped