PQ50/30-3C94
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ50/30-3C94.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
64 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ50/30-3C94
Αριθμός εξαρτήματος PQ50/30-3C94 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 14803 pcs Φύλλο δεδομένων PQ50/30-3C94.pdf
Πλάτος 32.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 50 x 30 Σειρά *
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 314 Υλικό 3C94
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 51.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 30.00mm