PQ32/35-3C94
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ32/35-3C94.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
140 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ32/35-3C94
Αριθμός εξαρτήματος PQ32/35-3C94 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 46828 pcs Φύλλο δεδομένων PQ32/35-3C94.pdf
Πλάτος 22.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 32 x 35 Σειρά *
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 143 Υλικό 3C94
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 33.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 35.00mm